Ponuka

Bývanie – Každý človek potrebuje dobrú klímu v priestoroch, kde čerpá novú energiu pre telo a myseľ. Ak chcete doma vytvoriť príjemné prostredie a uvažujete o klimatizácii či tepelnom čerpadle, neváhajte nás kontaktovať. Radi využijeme naše dlhoročné skúsenosti a navrhneme riešenie, ktoré vás uspokojí vaše predstavy.

Administratívne a komerčné priestory – Zabezpečenie klimatizácie a dobre vetraných priestorov predstavujú predpoklady pre vytvorenie vhodného pracovného prostredia. Pre každého investora je dôležitá kvalita a cena dodávanej služby pre vytvorenie takýchto priestorov. Na základe našich bohatých skúseností nájdeme najlepšie riešenie pre uspokojenie vašich požiadaviek a potrieb.

Priemyselné objekty – Vhodné riešenie vzduchotechniky a klimatizácie má vplyv nie len na funkcie strojných zariadení, kvalitu výroby, či zníženie výrobných nákladov, ale plní najmä funkciu zdravotne-hygienickú. Radi vám ponúkneme výhodnú a efektívnu realizáciu vzduchotechniky aj v priemyselných objektoch.

Naša spoločnosť pre svojich zákazníkov a odberateľov ponúka kompletné dodávky vzduchotechnických a klimatizačných zariadení podľa vypracovaných projektov dodaných zákazníkom, alebo vypracovaných v našej projekčnej kancelárii. Dodávky sú poskytované do bytových, administratívnych, rekreačných, bankových, športových, priemyselných, nemocničných, hotelových aj reprezentačných priestorov.

Technologické zariadenia pre výrobnú činnosť sú prevažne od zahraničných dodávateľov a spĺňajú najvyššie požiadavky. Vzduchotechnické potrubia a prevažná časť distribučných elementov je vyrábaná priamo v našej výrobnej hale na Slovensku. Zabezpečíme reguláciu zariadení a meranie všetkých potrebných parametrov, ako sú vzduchové výkony, nastavené teploty a ich regulácia, hluk či čistota ovzdušia. Na naše dodané zariadenia poskytujeme záručný aj pozáručný servis.